• میهن فولاد

تقاضای فصلی پایین رشد قیمت فولاد را در بازارهای نوظهور متوقف می کند

تقاضای فصلی پایین رشد قیمت فولاد را در بازارهای نوظهور متوقف می کند
پیش آگهی بازار فولاد برزیل بدون تغییر است. توزیع کنندگان قصد دارند با سطح موجودی های محافظه کارانه ادامه دهند و این نشان دهنده کاهش فصلی تقاضای کاربر نهایی است. حمل و نقل به شرکتها در فعالیتهای مربوط به ساخت و ساز ضعیف است. حمایت از قیمت فولاد از تقاضای صادرات محدود است.
در روسیه ، شرکتهای مهندسی و تولیدکننده فولاد در صورت عدم تقاضای پایدار کاربر نهایی ، تمایلی به افزایش ظرفیت تولید ندارند. فروش مربوط به ساخت و ساز شکننده است. به طور سنتی ، بازار روسیه در ماه های تعطیلات تابستانی آرام است.
بازار فولاد هند به عنوان "کند" توصیف می شود. فضای کسب و کار تحت تأثیر فصل موسمی قرار دارد. توزیع کنندگان هیچ نشانه ای از وانت قریب الوقوع تقاضا را نمی بینند. فشارها برای انحلال موجودی برای این شرکت ها در حال افزایش است تا ضررهای احتمالی را به حداقل برساند. به دلیل بارندگی شدید و جاری شدن سیل ، فعالیت های ساختمانی خاموش و بعید نیست. کارخانجات بازارهای خارج از کشور را هدف قرار می دهند تا بتوانند بازده مازاد خود را بارگیری کنند.
در چین شرایط دشوار تجارت همچنان ادامه دارد. مراکز خدماتی هنوز تمایلی به انعقاد قرارداد ندارند. تقاضای ضعیف کاربر نهایی جبران کننده تأثیر دور جدیدی از محدودیت های تولید ، در چندین نقطه از کشور است. بارندگی شدید همچنین فعالیت های مربوط به ساخت و ساز را مهار می کند.
تقاضای فولاد اوکراین زیاد است - با توجه به انتخابات پارلمانی این کشور کاهش یافته است. فعالیت های مربوط به ساخت و ساز کند است. بازار صادرات بسیار رقابتی است. انجمن محلی تولیدکنندگان فلز ، Metallurgprom ، گزارش داد که تولید فولاد به پایان رسید ، در ژوئن سال 2019 ، در مجموع 1.5 میلیون تن بود - از ماه به ماه 13.8 درصد ، پایین تر است.
مراکز خدمات ترکیه و بازرگانان فولاد نسبت به حمل موجودی زیاد در ماه های تابستان احتیاط دارند. آنها خاطرنشان می كنند كه در حال حاضر به دلیل عدم ثبات لیر ترکیه در برابر دلار آمریكا و قیمت های بی ارزش قیمت واردات ، معامله منعقد است. کند شدن بازار املاک و مستغلات نگرانی فزاینده ای است. در همین حال ، پیش بینی می شود محموله ها به تولید کنندگان قطعات خودرو به دلیل کارهایی که برای تعمیر و نگهداری در برنامه ریزی تابستان انجام شده ، ماه آینده کاهش یابد. تقاضای مشتریان خارج از کشور ضعیف است.
فعالیت تدارکاتی در امارات متحده عربی بی تحرک است. توزیع کنندگان فقط نیازهای فوری را رزرو می کنند. موجودی ها از نظر عادی کم است. تحقیقات MEPS هیچ پیشرفت قابل توجهی در تقاضای پایین دست نشان نمی دهد. به طور سنتی ، فعالیت های مربوط به ساخت و ساز محدود به شرایط آب و هوایی گرم در اوت و سپتامبر است. فرصت های صادراتی در خارج از منطقه GCC محدود است.
احساسات تجاری در بازار فولاد آفریقای جنوبی کم رنگ است. خریداران داخلی اظهار داشتند که ابتکارهای فعلی تأمین کنندگان آنها برای بالا بردن قیمت فولاد به موقع و ضد تولید نیست. به دلیل ضعف اساسی تقاضای پایین دست و سطح موجودی نسبتاً زیاد ، پیش بینی می شود که هرگونه افزایش بیشتر قیمت فولاد در حد متوسط باشد.
چشم انداز بازار فولاد مکزیک بدون تغییر است. تولیدکنندگان اجرای پیش فرض قیمت داخلی را در نظر گرفتند ، اما تاکنون این امر اثبات نشده است. سهامداران مستقل تصمیم گرفتند فعالیت های خرید را به تعویق بیاندازند و محیط قیمت گذاری فعلی را غیرقابل تحقق بدانند. پیشنهادات وارداتی از طرف تأمین کنندگان کشور ثالث در مقایسه با قیمت های فولادی که می توان با کارخانه های محلی مذاکره کرد ، غیرقابل رقابت است.