• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

ورق فولادی S355 J2+N

میهن فولاد یکی از تأمین کنندگان و سهامداران ورق های فلزی است که به کل ایران تحویل داده می شود. ما یکی از بزرگترین موجودیها و سهام آماده ورق فولادی S355 J2 + N را در اندازه ، درجه و برش های مختلف داریم.

میهن فولاد متخصص در ورق های فولادی است. با 25 سال تجربه در تهیه ورق های فولادی ، ما کیفیت بالا ، هزینه کم اما بهترین خدمات را ارائه می دهیم. در نتیجه حساب صادرات امروز ما نه تنها در ایران بلکه در عراق است. ما از سوالات شما استقبال می کنیم.

مهمترین نکته ای که باید به عنوان مشتری بالقوه میهن فولاد بدانید این است که ما تمام درجه های محبوب ورقهای فلزی فلزی و سازه ای را ذخیره ، پردازش و توزیع می کنیم.

ورق های فولادی که توسط ما تهیه می شود ، در بخشهای مختلف صنایع از صنایع اساسی مانند شکر ، کاغذ ، نساجی ، لبنیات ، مهندسی تا پیچیده تر مانند نفت و گاز ، پتروشیمی ، کودهای شیمیایی و شیمیایی ، تولید برق و صنایع هسته ای مورد قبول مشتریان قرار می گیرند. ما همچنین دارای سهام آماده عظیم ورق فولاد کروم مولی ، صفحه دیگ بخار ، صفحه HIC ، ورق فولادی مخزن تحت فشار ، صفحات فولادی مقاوم در برابر سایش ، ورق فولادی فلزی و سازه ای ، ورق فولاد خاموش و معتدل ، ورق آلیاژ نیکل بالا ، صفحه فولاد ضد زنگ ، صفحه فولاد ضد زنگ دوبلکس ، صفحه روکش دار

S355J2 + N متداول ترین فولاد با مقاومت بالا برای ساخت و ساز است که ما می فروشیم. این یک فولاد سازه ای غیر آلیاژی تا EN10025-2 2004 است. با افزایش مقاومت تسلیم S355 MPa نسبت به سایر فولادهای ساختمانی مانند S275 و S235 ، گزینه بسیار خوبی برای تحویل اجزای حیاتی یا اعضای اصلی سازه است. همچنین معادل مدرن EN10025 1990 S355J2G3 است

نماد S برای فولاد سازه

JR نماد 20 آزمون تأثیر دما

J0 نماد 0 آزمون تأثیر دما

نماد J2 -20 تست تأثیر دما