• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

فولاد قالب پلاستیک

فولاد قالب پلاستیک بسته به نوع عملیات حرارتی شامل چهاردسته کلی می شوند: فولادهای قالب های پلاستیک پیش سخت شده ، آنیل ، پیر سخت شونده،فولاد های پیش سخت شده. نحوه تولید فولادها به صورت سخت کاری شده بوده  و پس از اعمال مستقیم طرح مورد نظر بر فولاد، می توان قالب مورد نظر را ایجاد نمود. برای کسب اطلاعات بیشتر از مشاوره رایگان میهن فولاد  استفاده کنید.

قیمت فولاد قالب پلاستیک
.از مشخصات یک فولاد قالب پلاستیک خوب به صافی سطح، گرین کاری، میزان خورنده بودن یا سایندگی ، تعداد و مقیاس تولید و زمان ساخت آن بستگی دارد. از برتری های فولاد قالب پلاستیک می توان به کوتاه بودن فرآیند تولید و نداشتن درز و ترک در قالب ها به دلیل سطح مسطح اشاره نمود.

میلگرد قالب پلاستیک
میلگرد قالب پلاستیک ، سختی بالایی دارد و به دلیل قابلیت پولیش عالی ، جهت ساخت قالب های پلاستیک و ملامین بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. عناصر مهم و کلیدی در میلگرد قالب پلاستیک ، عنصر کروم و مولیبدن است. از مهمترین ویژگی میلگردهای قالب پلاستیک ، عدم ایجاد ترک های ریز در اثر عملیات حرارتی است. میلگرد 1.2312 ، پرکاربردترین میلگرد قالب پلاستیک می باشد که برای ساخت قالب های صنایع غذایی و بهداشتی نیز مورد استفاده قرار می گیرد.

قیمت میلگرد قالب پلاستیک
قیمت میلگرد قالب پلاستیک ، یکی از مهمترین فاکتورهای قیمت تعیین شده قالب های پلاستیک می باشد. همچنین نوع آلیاژهای بکار رفته در عمر و عملکرد قالب ها تاثیر بسزایی دارند. نکته حائز اهمیت در قالب های پلاستیک، انتخاب نوع فولاد مناسب ساخت آن قالب است. نوع مواد پلاستیک برای قالب گیری، روش ساخت و شکل قالب ، میزان سایش و قابلیت پولیش از عواملی هستند که در انتخاب نوع میلگرد قالب پلاستیک ، موثر هستند. جهت دریافت مشاوره تخصصی و خرید میلگرد قالب پلاستیک با کارشناسان میهن فولاد تماس حاصل نمایید.

قیمت فولاد قالب سازی
قیمت فولاد قالب سازی به نوع و درصد عناصر آلیاژی  موجود در فولاد بستگی دارد. علاوه بر آن، قیمت فولاد قالب سازی مبتنی بر قیمت روز فولاد و مقدار عنصر کربن موجود در آن است. معمول ترین و پرکاربردترین نوع این فولاد، فولاد قالب تزریق پلاستیک P20 است. برای انتخاب نوع و روش ساخت قالب به معیارهایی مانند نوع مواد و پلاستیکی که قرار است قالب گرفته شود، روش ساخت قالب، شکل و حجم قالب و میزان اصطحکاک و سایش قالب توجه می گردد.