• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

درباره میهن فولاد مهام

 

درباره میهن فولاد مهام

میهن فولاد مهام عرضه کننده انواع فولاد های آلیاژی است که با تجربه کاری بالغ بر 25 سال  درزمینه فروش و قالب سازی ، میتواند تمامی نیاز های مشتریان عزیز را فرراهم نمیاد.

همچنین ، با توجه به حضور مدیران حاذق و با تجربه در میهن فولاد،شما عزیزان میتوانید مشاوره های رایگان  تخصصی متالوژی علمی و تجربی در زمینه انتخاب فولاد وکاربرد مناسب هر فولاد دریافت نمایید.

 

میهن فولاد چه خدماتی اراِئه میدهد؟

 خرید و فروش انواع فولاد های سرد کار- گرمکارسمانتاسیونحرارت پذیر فنر تند بر قالب پلاستیک استیل صنعتی و تزئینی و آهن آلات صنعتی .

مشاوره متالورژی علمی و مشاوره خرید انواع فولاد های آلیاژی و قیمت فولاد آلیاژی.

 

نحوه خرید از میهن فولاد چگونه راست ؟

شرکت مییهن فولاد مهام همواره در تلاش است تا محصولات خود را به بهترین نحو در اختیار مشتریان قرار دهد.

 

مشتریان گرامی میتوانند از طریق ارتباط با بخش فروشِ میهن فولاد به روش های مختلفِ تماس تلفنی،واتس اپ،اینستاگرام و سایت، اطلاعات خرید از قبیل نام شرکت یا شخص،جنس درخواستی،سایز و ابعاد و... را ثبت کرده وخرید خود را نهایی کنند.

mihanfooladco.com

همچنین شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز از کارشناسان ما مشاوره های تخصصی دریافت کرده و با کسب اطلاعات کامل و اطمینان حاصل ،خرید نمایید.

 

پس از تایید نهیایی سفارش و پرداخت مبلغی در خصوص پیش پرداخت توسط مشتری گرامی ،پیش فاکتور مربوطه صادر میگردد و پس از انجام خدمات (نظیر برشکاری و ....) ،تسویه حساب توسط مشتری عزیز انجام شده و فاکتور نهایی صادر میشود .

 

پس از اتمام این مراحل جنس مورد نظر آماده تحویل میباشد.

 

راه های ارتباطی با میهن فولاد چیست ؟

 

شما عزیزان میتوانید از طریق تماس با کارشناسان فروش میهن فولاد ، پیج اینستاگرام و وبسایت مجموعه با ما درارتباط باشید و انواع خدمات از قبیل استعلام قیمت و مشاوره خرید را دریافت نمایید.

شماره های تماس :

فروشگاه:66670130

 

انبار:66795965

 

کارشناس فروش شماره 1: 0905 174 1709

 

کارشناس فروش شماره 2: 0902 173 0269

 

آدرس سایت : mihanfooladco.com

پیج اینستا گرام : mihanfoolad.co