• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

نحوه انتخاب و خرید فولاد

برای خرید فولاد ابتدا باید با توجه به نیازمان ، اقدام به انتخاب نوع فولاد و گرید آن کنیم.
هنگام خرید فولاد ، با توجه کردن به کاربرد های فولاد های آلیاژی می توانیم انتخاب بهتری جهت خرید داشته باشیم . با رفتن به بخش محصولات و مقاله های وبسایت میهن فولاد مهام می توانید کاربرد های فولاد های مختلف را جهت یافتن فولاد مورد نیاز خودتان بیابید. 
اگر فرصت کافی برای خواندن کاربرد فولاد های مختلف را ندارید ، میهن فولاد مهام برای راحتی هرچه بیشتر شما عزیزان راهکار های متفاوتی ارائه می دهد .
شما میتوانید با استفاده از آیکن تلفن در وبسایت میهن فولاد  با کارشناسان ما تماس گرفته و مشاوره رایگان جهت انتخاب و خرید محصول مورد نظر خود دریافت کنید.
پس از آن با انتخاب محصول و زدن دکمه استعلام قیمت می توانید از طریق واتسپ با کارشناسان ما در ارتباط باشید . 

طریقه  خرید از میهن فولاد مهام :

شرکت مییهن فولاد مهام همواره در تلاش است تا محصولات خود را به بهترین نحو در اختیار مشتریان قرار دهد.

مشتریان گرامی میتوانند از طریق ارتباط با بخش فروشِ میهن فولاد به روش های مختلفِ تماس تلفنی،واتس اپ،اینستاگرام و سایت mihanfooladco.com، اطلاعات خرید از قبیل نام شرکت یا شخص،جنس درخواستی،سایز و ابعاد و... را ثبت کرده وخرید خود را نهایی کنند.

همچنین شما عزیزان میتوانید در صورت نیاز از کارشناسان ما مشاوره های تخصصی دریافت کرده و با کسب اطلاعات کامل و اطمینان حاصل ،خرید نمایید.

پس از تایید نهیایی سفارش و پرداخت مبلغی در خصوص پیش پرداخت توسط مشتری گرامی ،پیش فاکتور مربوطه صادر میگردد و پس از انجام خدمات (نظیر برشکاری و ....) ،تسویه حساب توسط مشتری عزیز انجام شده و فاکتور نهایی صادر میشود .

پس از اتمام این مراحل جنس مورد نظر آماده تحویل میباشد.

شماره های تماس :

فروشگاه:66670130

انبار:66795965

کارشناس فروش شماره 1:   09051741709
کارشناس فروش شماره 2:   09021730269