• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

فولاد و کاربرد فولاد

فولاد کاربردهای متعددی در صنعت و علم دارد. فولاد جهت ساختن سیم، لوله و ورق فولاد استفاده می شود. فولاد متوسط 0.2 تا 0.6 درصد کربن دارد و از فولاد برای ساخت ریل، دیگ بخار و قطعات ساختمانی به کار می برند. فولاد سخت 0.6 تا 1.5 درصد کربن دارد و آن را برای ساختن ابزار آلات فولادی، فنر و کارد و چنگال به کار می برند.
فولادهای مقاوم حرارتی در محیط های با دمای بالا و خورنده تحت شرایط تنش استاتیکی و دینامیکی به کار می روند. فولاد در ساخت دریچه های موتور هواپیما، حامل های کوره، واحدهای کراکینگ نفت و توربین های گازی به کار می رود.
فولاد زنگ نزن آستینی در تجهیزات مواد غذایی، تجهیزات محصولات شیمیایی، کاربردهای خانگی و ساختمانی است.
فولاد زنگ نزن آستینی – فریتی دارای خاصیت مغناطیسی و استحکام کششی بالاتری نسبت به فولاد زنگ نزن آستینی دارد. کاربرد آلیاژ فولاد زنگ نزن آستینی – فریتی در کارخانه های پتروشیمی، کارخانه های تولید نمک و صنعت کاغذ سازی است.
فولادهای زنگ نزن رسوب سختی شده در صنایع هوافضا و دیگر صنایع با تکنولوژی بالاست.
تاریخچه تولید آهن و فولاد به 3000 سال قبل باز میگردد. توسعه تکنولوژی تولید فولاد موجب گسترش دامنه کاربرد فولاد و تولید فولاد در طول این مدت شده است.
میهن فولاد، وارد کننده فولاد، عرضه کننده فولادهای آلیاژی سردکار، فولاد گرمکار، قالب پلاستیک ، سمانتاسیون، حرارت پذیر، فولاد فنر، استیل، آهن آلات صنعتی و ... با بیش از 25 سال سابقه در زمینه خرید فولاد و فروش فولاد جهت مصارف در صنایع قالب سازی، ماشین سازی، تیغه سازی نظامی، نفت، گاز، پتروشیمی  آماده هر گونه مشاوره در زمینه انتخاب فولاد به شما عزیزان می باشد.