• خرید و فروش انواع فولاد آلیاژی میهن فولاد

کربن و فولاد آلیاژی برای اتصال دهنده های مکانیکی

کربن و فولاد آلیاژی برای اتصال دهنده های مکانیکی
مشخصات مطابق استاندارد F 2282 ، الزامات تضمین کیفیت را برای نیازهای فیزیکی ، مکانیکی و متالورژی سیم مفتول فولادی کربن و آلیاژ ، میله ها و میله های موجود در کویل های ساخته شده برای ساخت بست های مکانیکی ایجاد می کند که شامل: پیچ ، میخ پرچ ، و پیچ ، واشر ، و قطعات ویژه تولید شده با سرما می باشد.
اصطلاح "کیفیت" برای تعیین خصوصیات ماده مورد استفاده قرار می گیرد که باعث می شود به خصوص در ساخت و یا یک کاربرد خاص مناسب باشد و به معنای معمول "کیفیت" را نشان نمی دهد.
مواد در بسیاری از تغییرات کاربرد مورد استفاده است. خریدار باید در مورد فرآیند تولید و کاربرد نهایی محصول در صورت لزوم به تهیه کننده توصیه کند. پنج برنامه کاربردی عبارتند از:
عنوان سرد
سر فرو رفته
سر سوکت
مهره خراشیده
پرچ لوله
شکل گیری، عملیات اصلی تولید در صنایع اتصال دهنده ها است و شامل ضربه زدن ، شکل دادن و آهنگری می باشد. این قطعات تشکیل شده با سرعت بسیار بالایی توسط جریان فلز به دلیل فشار اعمال شده ماشین تولید می شوند.
عملیات اولیه تشکیل خود به خودی خود از کیفیت مواد اولیه و نواقصی مانند درز ، دور و لوله داخلی که ممکن است قابل رویت نباشند ، بازرسی می کند. عدم وجود ترکیدگی ، جعل ترک و درزهای باز گواه محکمی است که نشان می دهد کیفیت مواد انتخاب شده برای خرابی های شدید تولید اتصال دهنده های امروزی در نظر گرفته شده است.
تولید
روش ذوب: فولاد باید در فرایند اصلی کوره های اکسیژن یا الکتریکی ذوب شود.
روش ریخته گری: فولاد باید با استفاده از روش های کنترل شده برای انجام نیازهای این مشخصات ، از ریخته گری شمش یا ریخته گری مداوم استفاده شود.
عمل Deoxidationو اندازه دانه: این مواد باید در یکی از دفع اکسیداسیون و اندازه دانه مبله قرار گیرند. در صورت مشخص نبودن ، این عمل باید در اختیار سازنده باشد.
دانه ریز کشت شده سیلیکون برای پالایش دانه باید با آلومینیوم تولید شود. تأیید خریدار مواد برای استفاده از وانادیوم یا کلمبیوم برای پالایش دانه به دست می آید.
سیلیکون عمل دانه درشت را از بین برد.
سیلیکون عمل دانه ریز را از بین برد.
آلومینیوم عمل دانه ریز را از بین برده است.
قابلیت اطمینان : قابلیت اطمینان برای فولادهای دارای حداقل کربن مشخصی معادل 0.20٪ یا بیشتر باید برای هر گرما و نتایج ارائه شده در صورت درخواست در سفارش خریدار تعیین شود.
عملیات حرارتی: خریدار باید یکی از گزینه های زیر برای عملیات حرارتی را در سفارش خرید مشخص کند:

    بدون عملیات حرارتی
    آنیل   شده
    کروی شده
    از میله یا میله آنیل کشیده شده است.
    از میله یا میله آنیل کروی شده گرفته شده است
فولادهای محکم یا درپوش شده با عدم یکنواختی در ترکیب شیمیایی آنها خصوصاً برای عناصر کربن ، فسفر و گوگرد مشخص می شوند و به همین دلیل تجزیه و تحلیل محصول از نظر فناوری مناسب نیست مگر اینکه سوء استفاده به روشنی نشان داده شود.
اندازه دانه درشت آستنیتی: وقتی اندازه دانه درشت مشخص می شود ، فولاد باید دارای اندازه دانه 1 تا 5 باشد. مطابقت با این اندازه دانه 70 درصد از غلات موجود در منطقه مورد بررسی ، اساس پذیرش را تشکیل می دهد.
اندازه دانه ریز دانه Austenitic: وقتی اندازه دانه ریز مشخص شود ، فولاد باید دارای اندازه دانه بزرگتر از پنج باشد. مطابقت با این اندازه دانه 70 درصد از غلات موجود در منطقه مورد بررسی ، اساس پذیرش را تشکیل می دهد. هنگامی که آلومینیوم به عنوان عنصر پالایش دانه مورد استفاده قرار گیرد ، مقدار دانه آستنیتی خوب به نظر می رسد که اگر در تجزیه و تحلیل گرما ، مقدار آلومینیوم کل کمتر از 0.020٪ آلومینیوم کل یا ، متناوب ، 0.015٪ آلومینیوم محلول اسید نیست. محتوای آلومینیوم گزارش می شود.