close
02191306000
mob-menu

درباره ما

درباره میهن‌فولاد

خرید و فروش و عرضه کننده انواع فولادهای آلیاژی

خرید فولاد و فروش فولاد و عرضه کننده انواع فولادهای آلیاژی سردکار، گرمکار، قالب پلاستیک، سمانتاسیون، استیل، آهن آلات صنعتی و … جهت مصارف در صنایع قالب سازی، ماشین سازی، تیغه سازی نظامی، نفت، گاز، پتروشیمی.

میهن فولاد مهام با 23سال تجربه درزمینه ی فولاد و قالب سازی و 20 سال سابقه تخصصی درحوزه فولاد آلیاژِی سهم وسیعی از اعتبار این بازار را در اختیار دارد.

این مجموعه با هدف جلب رضایت مشتریان گرامی ، به بررسی دقیق بازار داخلی و خارجی فولاد آلیاژی پرداخته و توانسته یکی از بهترین سیستم های فروش وارائه خدمت در این حوزه را پیاده سازی کند.

چشم انداز: ایجاد بزرگترین، جذاب ترین و قابل دسترس ترین شبکه توزیع فولاد آلیاژی در ایران و تبدیل به مشتری مدارترین شرکت دراین صنعت.
ماموریت: تمام تلاش ما براین است که به مشتریانمان بابالاترین کیفیت، پایین ترین قیمت و حداکثر راحتی در ارتباط گیری را ارائه دهیم .

میهن فولاد مهام برای سهولتکار شما عزیزان در انتخاب محصول متناسب با حوزه کاریتان،اقدام به تشکیل واحد مشاوره کرده است. این واحد باحضور متخصصین با تجربه علمی و تجربی در حوزه قالب سازی و فولاد آلیاژی،آماده ارائه مشاوره فنی و مهندسی کاملا رایگان درخصوص انتخاب محصول مناسب،معرفی محصول جایگزین برای گرید های نایاب ،انتخاب فولاد و روش مناسب برای ساخت قالب و …. به شما عزیزان میباشد.